• Hakkımızda


  2014 yılından beri İstanbul'da öncü filo kiralama ve günlük araç kiralama şirketi olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel kiralama çözümleri üretiyoruz.

  Geniş bir yelpazede sunduğumuz kiralama hizmetimiz ile; müşterilerimizin standartlarını yükseltmek, ayrıcalıklı araç ve filo çözümleri sunarak kurumsal hayatta başarıya ulaşmalarında onlara yardımcı olmak ana hedeflerimizdir. Türkiye’nin en büyük müşteri yöneticisi ekibine sahip şirketimiz; İstanbul'daki merkez ofisi ve istanbul içindeki tüm ilçelere araç dağıtma servisi ile yaklaşık 7 yıldır müşterilerine hizmet vermektedir.

  Operasyonel ve bireysel günlük kiralama süreçlerine hakim, sektörel tecrübesi olan uzman kadromuz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretiriz. Yüksek hizmet standardını Türkiye genelinde sağlamak ve bu hizmetleri müşteri ihtiyaçlarına göre özelleştirerek sektörde fark yaratan uygulamalarla öne çıkma prensibi, bizimle çalışmak için tercih nedeni olmuştur. Müşterilerimiz istedikleri aracı, istedikleri süre boyunca, istedikleri para biriminde, kendilerine özel hazırlanabilen ödeme planlarında ve farklı hizmetlerle tedarik edebilmektedir. Sahip olduğumuz bu özellikler ile sayısız kurumsal ve bireysel müşterimizin hayatını kolaylaştırır ve müşteri nezdinde fark yaratırız.

  Yaptığımız işi kısaca; "güvenilir bir çözüm ortaklığı sunmak" olarak tanımlamanızdan keyif duyarız.

  ALB Filo Kiralama - ALB Rent 

   
  Sana en uygun aracı bul!
  Lütfen arama için
  2 veya daha fazla kriter seçiniz.
  Bagaj Sayısı
  ALB Filo Kiralama - Günlük Aylık Haftalık Kurumsal ve Bireysel Araç Kiralama’e nasıl ulaşırım?
  Google maps’ten yol bilgisi almak için tıklayın!
  © 2020 ALB Filo Kiralama . Tüm Hakları Saklıdır.